drulam-logo-front-295x205

DRULAM 
INDUSTRIA DRURIT LAMELAR 

dru dhe fantazi - cilësi me çdo çmim
Rreth nesh Punimet tona

Perpunimi i drurit është pasioni ynë.Të kthesh pasionin në një art që u shërben të gjithëve është detyre që duhet të ndjejmë të gjithë për një mirëqënie të përbashkët dhe të ardhmen e saj.

bare
shtëpi
gazebo
arredime të jashtme
çati
tenda dielli
shezllongje
komplete
shtëpiza kafshësh
vazo

rreth-nesh2

rreth nesh

Ne vijmë me një përvojë disa vjeçare në fushën e përpunimit të drurit. Mësoni më shumë rreth punës tonë.

Rreth nesh

prod-tona2

produktet tona

Ne ofrojmë produkte të ndryshme për ambiente të jashtme dhe ambiente të brendshme. Çmimet optimale.

Produktet tona

kontakt2

kontakt

Ju pëlqen ndonjë nga produktet tona? Atëherë mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne ju  japim informacionin e duhur.

Kontakt